Kavka Foto Atelier s operní pěvkyní

Tisková zpráva

(Praha, 26. května 2016) – Kavka Foto Atelier potvrzuje, že na magickém místě pod Karlovým mostem je ukrytý stroj času. Aby tomu uvěřili opravdu všichni, rozhodl se důkaz natočit na kameru. Hlavní protagonistkou krátkého marketingového videa je mladá operní pěvkyně Olga Novotná. V průběhu spotu se promění z obyčejné dívky na operní divu, která by mohla na začátku 20. století v klidu vystupovat po boku slavného Enrica Carusa v Metropolitní opeře. Snímek natočila společnost Monte-Video, s. r. o.


Úzká ulička jen několik metrů od nejvíce frekventovaného mostu v Praze a v ní ukrytý klenot Malé Strany. Kavka Foto Atelier je místem, které zprostředkovává jedinečný pocit autentičnosti při focení ve stylovém oblečení z konce 19. a počátku 20. století. „Nabízíme především neopakovatelné dobrodružství při návratu do starých časů, kdy elegance byla přirozenou součástí života, gentlemani byli na každém rohu a dobré vychování bylo samozřejmostí,“ říká Marina, vedoucí fotoateliéru a dodává: „Dobové fotografie na místě vytiskneme, a tak si od nás lidé odnáší nejen zážitek z přeměny, ale i originální dárek pro sebe a své blízké. Z jejich reakcí často vyplývá, že jsme jim umožnili zažít jeden z nejsilnějších momentů na dovolené.“ O fotografie ale nemají zájem jen turisté. „Fotíme i na firemních večírcích, v přírodě nebo na akcích pro veřejnost. Chodí k nám lidé, kteří hledají originální dárek pro své blízké nebo mají jen zájmem o prvorepublikovou tematiku a rádi by nasáli atmosféru tehdejší doby,“ uzavírá Marina.

Kavka Foto Atelier vznikl v roce 2013 paní Marinou, která je nejen skvělá fotografka, ale i kostymérka, kadeřnice a make-up artistka. Zákazník si po vstupu do fotoateliéru vybere z nepřeberného množství kostýmů, které se upravují do výsledné podoby až na těle, a tak padnou naprosto každému. Poté jsou ženy namalovány, učesány a dozdobeny šperky. Muži si vyberou vázanku. Nechybí ani rekvizity a to v podobě klobouků, dýmek, foťáků atd. Po vyfocení následuje oddych s šálkem voňavé kávy. Vybrané fotografie jsou tištěné na fotopapír, který je adjustovaný na kartonáž. Výsledný vintage efekt, který zaručuje autenticitu, je dosažen speciálním ručně vyrobeným kávovým filtrem. Celý proces od přípravy až po finální dodání fotografií trvá pouhých 20 minut. Pro inspiraci, jak takové fotografie vypadají, lze navštívit Facebookovou stránku Kavka Foto Atelier.

No comments

Comments are closed.